HOME » 029 MEDISCHE BEPERKING EN ADULTBABY ZIJN » 2 Verschoningen per dag in zorg centra

2 Verschoningen per dag als incontinentie patiënt en slechts 1 keer per week onder de douche dat is de realiteit binnen de zorg

Dat de zorg in Nederland een zooitje is dat is volgens adultbabyspeelparadijs al jaren lang duidelijk en aan de gang maar het lijkt er op dat de Nederlandse regering de zorg werkelijk helemaal aan het weg bezuinigen is en er niet of nauwelijks nog geld in wordt geïnvesteerd waardoor veel mensen niet eens in de zorg meer willen werken omdat het gewoon heel slecht betaald waardoor veel personeel zoiets heeft weet je wat zoek voor mij effe een ander maar ik ga een andere en beter betaalde baan nemen en we kunnen ze daar ook geen ongelijk in geven hoor dat mensen werkende in de zorg zo iets hebben het is mooi geweest met die bezuinigingen in de zorg en dat er volgens de regering geen geld naar de zorg kan  maar ondertussen wordt door Pinokkio die Nederland bestuurt en zijn neus steeds langer wordt door het vele liegen en bedriegen want deze idioot steekt liever geld in onzinnige rotzooi voor defensie waarmee we dan in Afrika niet eens in eigenland gaan zitten spelen en experimenteren onder de noemer van we gaan de islamitische terreur organisaties diep treffen laat naar je kijken pinokkio Rutte en steek dat overschot wat er nu is eens in de gezondheidszorg en ouderen zorg zodat dat mensen drie dringend verzorging nodig hebben ook de mensen krijgen die ze nodig hebben  en niet uren lang in hun eigen urine en ontlasting behoeven te liggen of te zitten tot dat er eindelijk iemand is die hun kan komen verschonen rot op pinokkio Rutte met die hele oplichters zooi in de 2e en 1e kamer voor verkiezingen veel beloven om zieltjes te winnen maar daarna kan een ieder en zeker mensen die hulp behoevend zijn en dus afhankelijk zijn van zorg het mooi bekijken maar ze zijn wel goed om hun stem op die bedriegers uit te brengen want elke stem telt tijdens verkiezingen maar daar na kunnen ze gewoon kramperen.

Het meest schrijnende vinden wij de toestanden in zorgcentra waar naast jongere mensen die daar werken aan revalidatie veelal ook ouderen zitten die gevallen zijn en veelal hun heup hebben gebroken door de val. Een van onze teamleden heeft een periode op zo een afdeling gezeten voor revalidatie en zegt het is om te janken en zelfs mens onterend te noemen de toestanden die daar plaats vinden in zo een zorgcentra door de enorme bezuinigingen en bezuiniging op personeel. Het is te absurd voor woorden dat op een afdeling met ruim 30 maar misschien wel 40 mensen die aan het revalideren zijn waarvan een aantal zo ernstig zijn dat ze niet eens hun bed uit kunnen en dus de gehele dag in bed liggen en dus heel veel zorg nodig hebben meer dan iemand die nog enigszins mobiel en zelfstandig is en dus minder zorg nodig heeft. Ons teamlid zegt dat op deze gehele afdeling op de dag 4 vaste verpleegkundigen liepen en 2 stagiaires bedroevend vinden  we dit want eigenlijk moeten we gewoon vaststellen dat slechts 4 deskundigen aanwezig waren voor de zorg omdat stagiaires hoe on eerbiedig het misschien klinkt eigenlijk niets mogen binnen de zorg namelijk alleen maar stront en pies ruimen en luiers verschonen met alle respect voor deze stagiaires maar dat is wel waar het op neer komt binnen de zorg en hetgeen wat ze daadwerkelijk mogen doen binnen zorg instellingen en waar ze veelal voor worden gebruikt door het vaste gediplomeerde personeel. Want zo een stagiaire mag nog niet eens een patiënt insuline toedienen of een pilletje toe dienen want daarvoor moeten ze al gediplomeerd zijn bedacht door een of andere downie die ze minister van volksgezondheid noemen. Ook mag zo een stagiaire niet eens een patiënt uit bed helpen en wassen onder de douche als deze niet zelfstandig uit bed kan komen en niet zelfstandig zich kahttps://www.patapoom.com/fr/n wassen. Er bestaan tilliften binnen de zorg om deze mensen uit bed te tillen en naar de badkamer te vervoeren en daar uit te kleden en dan op een douchestoel te plaatsen met een tillift of vervolgens te douchen of te wassen om ze dan vervolgens weer op te tillen af te drogen en van luier en kleding te voorzien en vervolgens weer terug te brengen naar bed of in een rolstoel te plaatsen. Maar ook dit mag een stagiaire niet doen deze handelingen ook bedacht door de zelfde beroeps downie ook wel minister van volksgezondheid geheten. In principe komt het er op neer dat eens stagiaire die studeert om verpleegkundige te worden weinig of niets mag als er geen gediplomeerd personeel bij aanwezig is .

Ons teamlid zegt ook in feite leren ze weinig of niks tijdens hun stage periode omdat ook al is er een gediplomeerde verpleegkundige bij dat die dan zo iets heeft van ik doe het zelf wel allemaal want anders duurt het me te lang en ik heb alle tijd dringend nodig want anders haal ik het gewoon niet om alle patiënten op tijd uit bed te krijgen doordat we zwaar onder bezet zijn wegens gebrek aan voldoende gediplomeerd personeel. Ons teamlid zegt enigszins is dit ook wel te begrijpen dat het gediplomeerde personeel een stagiaire dit niet laat doen omdat de werkdruk zo enorm groot is en de stress onder het personeel ook enorm groot is want ons teamlid zegt ook dat in de periode dat deze daar zat regelmatig zag dat er paniek uitbrak vooral als een gediplomeerd verpleegkundige zich had ziek gemeld sloeg de paniek en wanhoop toe daar want er kwam echt geen extra kracht bij zoek het maar fijn  uit mentaliteit had de leiding daar ook door de enorme bezuiniging binnen de zorg natuurlijk. De moeder van ABZeeuwsmeisje die zelf werkzaam is binnen de zorg als hoofverpleegkundige zegt inderdaad herken ik deze situaties ook en zie ze ook binnen de zorg instelling waar ik zelf werk en zegt ook erbij en daarom begrijp ik maar al te goed dat ook niet bijdraagt dat met name jongeren gemotiveerd raken om in de zorg te gaan werken als ze al tijdens hun opleiding zien dat ze niet of nauwelijks ervaring kunnen en mogen opdoen door de strenge regeltjes door zoals wij van adultbabyspeelparadijs noemen beroeps downie minister van volksgezondheid opgelegde regeltjes omtrent de zorg dat daar altijd een gediplomeerd iemand bij moet zijn die dan weer zo iets heeft van ik doe het zelf wel even dan gaat het sneller en ben ik op tijd klaar. Wat begrijpelijk is zegt de moeder van ABZeeuwmeisje maar waarmee de gene in opleiding niet opschiet en waarschijnlijk kiest voor een andere studie richting waarmee dan weer iemand verloren gaat voor de zorg.

Ons teamlid zegt ook dat het de normaalste zaak van de wereld was dat veel mensen slechts 2 keer per dag verschoond werden als ze zich zelf niet konden verschonen omdat er gewoon niet voldoende personeel was en de stagiaires veel van de patiënten niet eens mochten en konden helpen omdat niet bevoegd waren om een tillift te gebruiken bij veel patiënten waardoor veel mensen dan ook uren lang met een overvolle luier om zaten omdat er gewoon geen personeel genoeg was. Ook was het zelfs zo dat men  slechts 1 keer tot 2 keer per week onder de douche ging naar mate van de incontinentie als men afhankelijk was van hulp bij het douchen en de stagiaires je daarbij niet konden of mochten helpen omdat er gebruik gemaakt moest worden van een tillift. Waardoor veel patiënten met incontinentie een niet altijd even frisse geur bij zich hadden omdat ze niet voldoende gedoucht werden en als het wel gebeurde even snel onder de douche werden gezet en dan weer snel er onder vandaan. Dit heeft ons teamlid zelf ook meegemaakt en die vroeg al heel snel of deze mocht proberen om zelfstandig te gaan douchen. Die had zo iets van nog liever onderuit gaan dan maar dan dat ik stink omdat ik incontinent ben en anderen dit ruiken maar gelukkig mocht toen wel een stagiaire helpen omdat ons teamlid al heel snel geen tillift meer nodig had maar doormiddel van een douchestoel naar de douche gereden kon worden. Ons teamlid zegt ook ik was er werkelijk helemaal klaar mee om zo afhankelijk te moeten zijn van zorg en waarbij men niet of nauwelijks tijd heeft voor je want douchen was effe snel onder het water en dan snel er weer onder vandaan omdat de volgende geholpen moet worden.

Wat wij van adultbabyspeelparadijs nog schrijnender vinden is dat net als bij de meeste andere zorg instellingen men slechts een merk luiers gebruikt voor alle patiënten en je raad het al Tena natuurlijk omdat hogere hand waarschijnlijk degene die over de inkoop gaat bij zo een zorg instelling en zo ook deze waar ons teamlid verbleef lekker is gemaakt met de enorme bonussen welke Tena geeft aan groot afnemers zoals bonnen voor beauty farms, weekendjes weg of zelfs een volledige vakantie waarvoor helaas maar al te veel zorg instellingen en met name degene van de inkoop wel oren naar heeft. Terwijl het personeel dat de zorg moet verlenen en de luiers moet verschonen dagelijks te maken krijgt dat de luiers van patiënten doorgelekt hebben en dus extra werk hebben omdat het materiaal niet voldoet omdat de patiënt gewoon veel te lang met de luier moet doen waardoor de luier over verzadigd raakt en dus gaat lekken.

Ons teamlid zegt dat de middagploeg ook de mensen naar bed moest helpen voor de nachtploeg kwam mede door het enorme personeel te kort ook omdat de stagiaires veelal rond 5 uur naar huis gingen waren ze met 4 mensen die gediplomeerd waren en alle mensen naar en in bed moest helpen die hulp behoevend waren en ook nog eens moesten voorzien van luiers voor de nacht wat dan veelal ook voor de meesten  het 2e zorg moment van de dag was waarop de luier werd verschoond. Door het enorme personeelsgebrek was het dat ze al rond het acht uur journaal om de eerste patienten naar bed te brengen en te helpen of je nu wilde of niet. Ons teamlid zegt daar over veel oudere mensen hadden daar niet eens moeite mee om zo vroeg naar bed te moeten maar er waren ook een aantal jongere mensen net als ons teamlid zelf en die zeiden dat ze dat niet normaal vonden om zo vroeg al naar bed te moeten en beklaagden zich er over wat ook logisch is want dit zijn geen belachelijke tijden om naar bed te gaan en men kreeg dan te horen is goed maar dan moet je wachten tot de nachtploeg en dan wordt je pas rond half 12 avonds geholpen omdat ze eerst rond 11 uur een overdracht van de wacht hebben voor ze daadwerkelijk aan het werk gaan en daarbij is het ook nog eens zo zegt ons teamlid dat de nacht ploeg bestond uit 3 personen waarvan 1 de hoofdnachtzuster ook nog eens 2 afdelingen in de gaten moest houden nachts waarvan een afdeling met dementerende ouderen welke enorm veel aandacht en zorg nodig hadden waardoor de revalidatie afdeling met mensen die niet dementerend zijn eigenlijk die hoofdnachtzuster konden afschrijven of vergeten want die zag men eigenlijk niet of nauwelijks op de afdeling. Ons teamlid zegt alleen als ze avonds laat kwam en ochtends weer naar huis ging of bij calamiteiten dan werd ze opgepiept door haar collega's. Ons teamlid zegt toen ze ook probeerden een keer ons teamlid om iets na 8 uur naar bed te brengen dat deze bijna had willen zeggen hallo ik ben dan wel een adultbaby maar ik ga nog niet na sesamstraat naar bed hoor. Maar uiteindelijk koos ons teamlid er voor om te vragen of ze hier allemaal met de kippen op stok gingen want dit is natuurlijk gewoon belachelijk te noemen deze tijden voor volwassenen om naar bed te gaan.

Nog belachelijker vinden wij van adultbabyspeelparadijs dat ons teamlid heeft geconstateerd dat oudere mensen die de avond er voor om rond 8 uur voorzien werden van een luier voor de nacht om te gaan slapen omdat dit voor het personeel gunstiger uitkwam dat deze zelfde persoon de volgende dag pas na half elf uit bed werd gehaald om gedoucht te worden en voorzien van een nieuwe luier voor de rest van de dag en aangekleed werd en daarna meteen kon aanschuiven voor de lunch of zelfs zonder ontbijt naar de revalidatie therapie werd gebracht met de mededeling dat er nu geen tijd was voor ontbijt maar dat men maar even bij therapie afdeling moest vragen voor een boterham en moest zeggen dat door enorme drukte en onderbezetting er geen tijd was voor ontbijt en daarmee kon de patiënt het dan doen. Ons teamlid zegt ze wisten ook wel tegen wie ze dat zeiden want zo slim was het personeel dan ook nog wel namelijk oudere kwetsbare mensen die gevallen zijn en veelal heup gebroken hebben want tegen ons teamlid en andere jongeren die er verbleven hebben ze dat nooit gezegd van vraag elders maar even om een boterham want we hebben nu effe geen tijd voor je. Waarschijnlijk had het personeel ook wel door daar dat ze daar echt niet mee weg zouden komen en dat ze als antwoord hadden gekregen dan maak je maar effe tijd er voor of anders verzet je even de therapie naar een later tijdstip zodat ik fatsoenlijk kan ontbijten. Maar ouderen durven vaak helaas niet voor zich zelf op te komen merkte ons teamlid en daar werd goed misbruik van gemaakt dat durft ons teamlid ook te zeggen omdat deze dit met eigen ogen heeft gezien.

Ons teamlid zegt het ontbijt en de lunch behoefde je niet te laten schieten want die was goed omdat ze daar een speciale vrouw voor in dienst hadden maar het avond eten was gewoon om te huilen en kon men duidelijk zien dat zelfs daarop bezuinigd werd door de directie van de zorginstelling. De middag/avond ploeg maakte dit klaar waarmee we eigenlijk bedoelen te zeggen gooide wat kant en klaar maaltijden in de hete luchtoven zette deze aan en na een bepaalde tijd waren de maaltijden klaar en konden worden geserveerd aan de patiënten. Ons teamlid zegt en nu komt het meest bizarre een ieder weet dat vooral oudere mensen heel slechte eters zijn en niet of nauwelijks eten maar deze mensen zijn aan het revalideren en hebben dus voldoende voeding nodig en dan lijkt het ons dat het personeel juist zorgt dat deze mensen voldoende eten en vitaminen binnen krijgen. Dat gebeurde niet en het personeel had zo een houding van als ze niet willen eten dan eten ze toch niet en men probeerde met een bak welke normaal voor 2 volwassenen is nu 4 of zelfs 5 patiënten er van te laten eten zodat een gezonde eter er na nog honger had en als je geluk had dat eigenlijk niemand van die oudjes eten wilde dan hadden de jongeren zegt ons teamlid voldoende eten want dan mochten die het opeten wat overbleef of kregen een groter portie welke wel toereikend was als avondmaaltijd. Ons teamlid zegt dit is te belachelijk voor woorden dat dit gebeurd deze maaltijden kosten zo rond de 5 euro per stuk in de supermarkt en als men daar in zorginstellingen ook al op gaat bezuinigen is het wel heel erg droevig gesteld zeg. Want de zorg instelling weet wel de hoogste prijs door te berekenen aan de zorgverzekeraar. Ons teamlid zegt dat deze op de ingediende kosten  voor het verblijf in de zorginstelling bedragen zag voor bij komen van enkele duizenden euro's per maand waarop deze zegt een verblijf in een luxe hotel met lopend buffet is stukken voordeliger en heb je ook nog eens beter voedsel voor dat bedrag.

Maar ook binnen de thuiszorg of wijkverpleging zien wij dit terug dat er enorm bezuinigd wordt op de zorg momenten en daarbij kunnen we gewoon vaststellen dat de mensen van de thuiszorg of wijkverpleging meer tijd besteden aan het invullen van lijsten met daarop de zorgmomenten en wat ze precies gedaan hebben aan zorg voor de zorgverzekeraar dan dat ze tijd hebben voor de werkelijke zorg aan de patiënt daar kunnen we gewoon helder en duidelijk over zijn. Zo kunnen we vertellen dat voor nacht luier uitdoen, wassen, voorzien van luier voor de dag en aankleden niet meer dan 20 minuten staat dat wordt echt haasten voor de wijkverpleging of thuiszorg ook als daarbij nog bijvoorbeeld steunkousen moeten worden aangetrokken. Voor het toedienen van insuline staat slechts 5 minuten. Wij zeggen dan ook mede daar veel van onze teamleden afhankelijk zijn van thuiszorg of wijkverpleging dat het vaak zo is dat de thuiszorg of wijkverpleging komt bij de meeste mensen en zegt hallo hier ben ik even snel de zorg verleent en dan snel nog roept bij de deur tot de volgende keer hoor en al weer onderweg is naar de volgende patiënt want zo werkt het heden ten dagen bij de meeste thuiszorg instanties en binnen de wijkverpleging. Niet alleen patiënten klagen hierover maar ook de mensen werkzaam binnen de thuiszorg en wijkverpleging.

Wij van adultbabyspeelparadijs zeggen dat premier Pinokkio nu eens moet gaan inzien dat die het hele zorgstelsel in Nederland waar steeds meer mensen  een beroep op moeten doen door de vergrijzing zodanig naar de vernieling heeft geholpen en dat Pinokkio zich drukker maakt of dat grote multinationals niet uit Nederland vertrekken omdat ze geen cadeautje in de vorm van belasting verlaging krijgen dan dat die zich druk maakt laats staan zich bekommerd om mensen die afhankelijk zijn van zorg en zorg momenten. Daar ligt Pinokkio totaal niet van wakker hoe of het met de gemiddelde Nederlander gaat zal hem een zorg zijn toch alleen als die zijn pluchen zetel veilig moet stellen zijn we wel goed om op die club van Pinokkio te stemmen.  

Daarom vraagt adultbabyspeelparadijs beste Pinokkio open is je ogen en ga eens kijken hoe of het er in zorginstellingen maar ook binnen de thuiszorg en wijkverpleging aan toe gaat en zie hoe schrijnend en zorgwekkend te situatie is en dat men overal personeel te kort komt voor de zorg en niet of nauwelijks nog in staat is door de bezuiniging van uw Disney club welke ook wel regering genoemd wordt. Stop eens met je druk te maken om directeur vriendjes binnen die corrupte zelfverrijking club ook wel VVD genoemd en investeer is geld in de zorg zodat er meer personeel is die gemotiveerd is om de zorg te verlenen omdat ze goed betaalt worden het geen nu zeker niet het geval is en zorg dat de enorme werkdruk binnen de zorg verdwijnt en help de zorg in Nederland niet om zeep.